פוסטים חדשים

Vintage Lifestyle

כשחשבנו איזה משפט מתאר הכי טוב את בלומה מיי – הבנו שאהבה לוינטג’ זה נכון אבל לא מספיק. הכבוד שאנחנו רוכשות לעתיקות הוא מדויק אבל עדיין לא שם. עד שהבנו שבלומה מיי למעשה מחבקת את כל הסגנון כולו, בכל מקום בחיים.

Vintage Lifestyle

עיצוב הבית שלנו בסגנון וינטג’ הוא אף פעם לא אבסולוטי. הרי לא נוכל לרהט את כל הבית בריהוט עתיק מבלי לחוש כבדות מסוימת ובכלל הטרנד היום הוא עכשוי עם נגיעות נוסטלגיה.

האמת? גם אין בכך צורך. מספיק טאץ’ ייחודי בבית, בפינות מסוימות בחדרי הבית, עם ניחוח וינטג’י – כדי לתת לו לוק ייחודי בסגנון חדש-ישן חוצה טרנדים.

אז איך עושות את זה?

הכי כיף זה להטמיע בחלל פריטים קטנים ומדויקים שייתנו לנו את ה look and feel הנוסטלגי הרצוי.

אלה יכולים להיות בקבוקי זכוכית צבעונית או סלים קלועים, כנגיעות קטנות בחלל להשלמת המראה ואלו יכולים להיות פריטים משמעותיים ומרכזיים בחלל שייתנו את כל הטון.

הטריק הוא להבין מה מתאים לאן.

אם תשאלי אותנו, העניין הוא להבין מה מרכזי ומה משני.

בחלל שבו יש פריט אחד מרכזי שתופס את כל תשומת הלב – תוכלי לבחור שהוא יהיה ברוח נוסטלגית נעימה (למשל שולחן פינת האוכל או המזנון בסלון) ואז הפריטים המשלימים יהיו יותר עכשויים, קלילים ואפילו פחות צבעוניים (כמו הכריות, הווילונות או השטיח).

בחללים בהם יש המון פריטים קטנים כמו במטבח לדוגמא – יהיה מושלם לשלב מנורה, שידה קטנה או טקסטיל וינטג’ יחד עם היתר.

אגב, חוקים נועדו כדי לשבור אותם! אם את אוהבת צבע ואקלקטיות בעיצוב שלך – לכי על כל הקופה ושלבי גם ריהוט וגם אביזרים מעולם העתיקות. ראינו לא פעם בתים משגעים שהוינטג’ בהם שולט בכל חדר ונותרנו פעורות פה.

ואל תשכחי להתייחס לצבע.

וינטג’ לא חייב להיות שחור או חום. אישית בבלומה מיי אנחנו אוהבות צבעי שמנת, ים, חול ודומיהם אבל כל צבע שאת אוהבת ויכול להשתלב עם הסגנון שלך – יתאים

ואם התאהבת ברהיט שהצבע שלו לא מתאים לעיצוב שבחזון שלך – מזכירות לך שבית המלאכה שלנו פתוח לשדרוג ושיפוץ רהיטי וינטג’ וכמובן צביעה. בלומה מיי סטייל 😊

אם לסכם, עיצוב זו אומנות. ובאומנות כמו באומנות – היא רחבה, מגוונת, היא לפי טעם אישי ויש לה סגנונות רבים וזרמים שונים.

אנחנו כאן כדי לתת לך עצה טובה, רעיונות והשראה לעיצוב שלך.

רוצות להתייעץ? ליחצו כאן