הכל התחיל בחנות קטנה, 12 מ”ר ליתר דיוק ושם אחד שנבחר בחופזה – “מפעם”. ככה זה כשצריך שם כדי לפתוח פייסבוק, לעצב שלט ולהדפיס כרטיסי ביקור במהרה.

חצי שנה הספיקה לנו כדי להבין שאנחנו צריכות להתרחב, אז עברנו למשכננו הנוכחי, 120 מ״ר של חנות שהחלה כתחביב והפכה למקום שעובד שבעה ימים בשבוע. התחלנו לייבא פריטים ייחודיים מכל הסוגים ולכל חללי הבית, כאלו שאפשר למצוא רק אצלנו.

יכולנו לעצור שם, אבל בחרנו לקחת את האהבה שלנו לוינטג’ צעד אחד קדימה ולהציע ללקוחות שלנו ליהנות גם מהטאצ׳ הייחודי שלנו – שדרוג של רהיטים וצביעה ידנית עם לוק השאבי שיק שהפך לסימן ההיכר שלנו.

השנים חלפו להן והמחשבות על אתר אינטרנט והשינויים שהתרחשו בחנות, הובילו אותנו לקבל החלטה ולשנות את שם החנות מ”פעם” ל- Bluma Mae.

בלומה היתה סבתא של עינת השותפה הקודמת שלי ומיי היתה הסבתא שלי . הסבתא האגדית שלי. סבתא שחיה בברוקלין בבית מלא בריהוט שווה שנקנה בשווקים ובחנויות יד שנייה. סבתא מיי לא הסתפקה בקניית חפצים, היא הייתה מוקסמת מחווית הקניה עצמה, מהחיפוש, מהריגוש. מעולם לא היה אכפת לה אם הדברים פגומים. להיפך, היא אהבה שרואים את הגיל של הריהוט ואת השימוש שעבר. היא אהבה את “הסיפור שמאחורי הקלעים”.

כמו את רוב הדברים המעניינים בחיים, גם את Bluma Mae אי אפשר להגדיר במשפט.

Bluma Mae היא מסוג החנויות האלו שברגע שנכנסים אליה מרגישים מיד שיש פה משהו אחר, משהו מיוחד.

פה פרטי הוינטג׳ והעתיקות מקבלים טוויסט מפתיע בזכות השילוב של ישן וחדש, בזכות פריטים אקלקטיים ובזכות בית המלאכה שלנו, המקום הסודי והמופלא שלנו, שם כל פריט זוכה לטיפול אחר: ליטוש, צביעה, תוספת… פתאום הארון הפריזאי מקבל נגיעה של לבנט והשולחן הלונדוני לא יודע כמה יפה הוא יהיה אחרי המייקאובר שמחכה לו.

ב- Bluma Mae  אנחנו לא מחפשות שלמות. ממש כמו סבתא מיי, אנחנו מתרגשות מה”פגמים” הקטנים – סימני הגיל, החריצים, האופי וההיסטוריה, שם לדעתנו חבויה השלמות האמיתית – Perfectly Imperfect –  אבל לא רק – הכריות, השטיחים, הכוסות, הפוסטרים והאקססוריז לבית, כולם חדשים וכולם נבחרו באהבה ומחשבה אינסופית עלייך ועל מה שאת תאהבי.

באתר הזה שלנו, תמצאי המון, ובתקווה גם תביני מי ומה אנחנו.

בשביל החוויה המלאה שווה להיכנס לאוטו ולבוא לבקר אותנו, במקום בו הזמן עושה הכל חוץ מלעמוד מלכת. בואי, אנחנו מחכות לך.

גבי והצוות.